Rubriky
vlčácká kronika

Liberk 18. – 20. 10. 2019

Pátek 18. 10. 2019

Přijeli jsme a skoro ve všech autech bylo ticho. Dali jsme si batohy do chodby a šlo jsme hrát ven hry. Peťuna vymyslel novou hru “král pařezu”. Hrálo se to tak, že jeden stál na pařezu a měnili se tak, že si dávali kámen nůžky. Potom jsme se rozdělili do pokojů. A k večeři jsme měli chleba se sýrem a šunkou. Potom nám Víťa chvíli hrál na ukulele.

Sobota 19. 10. 2019

Ráno jsme vstali o půl osmé a dali jsme si rozcvičku. Pak jsme měli snídani a byl to chleba s taveným sýrem. Pak jsme dělali binec v pokojích asi hodinu. Pak jsme šli na hřiště a na kopečku jsme si udělali pevnost. Pak jsme šli do chalupy a tam jsme šli na oběd. Byly noky se špenátovou omáčkou. A šli jsme zase do pokoje. Pak jsme šli na výlet. Byl jsem tak vyčerpanej, že si ani nepamatuju kde jsme byli. Přišli jsme a se Šimonem jsme dělali souhru na bicí.

Neděle 20. 10. 2019

Vstali jsme a druhej pokoj dělal bordel. Dělali jsme rozcvičku na hřišti. Měli jsme výbornou bábovku s čokoládou a rohlíčky s nutelou. A pak jsme zase byli v pokojích. K obědu jsme měli sekanou a byla výborná. Po obědě jsme doklidili chalupu a vyrazili domů.

VF

Veškeré fotografie naleznete zde.