Rubriky
vlčácká kronika

Liberk 19. – 21. 10. 2018

Pátek 19. 10. 2018

Na faru v Liberku jsme dorazili v pátek okolo 18:30 5ti auty. Celkem nás bylo 25 (18 vlčat a 7 vedoucích). Po příjezdu jsme zatopili v kamnech v jídelně. Bejk a Peťuna se ujali přípravy večeře. Víťa zatopil v místnostech na spaní. K večeři byl obložený chléb (gouda + zauzený šunkový salám, čínské zelí a paprika). Po večeři vlčáci hráli Bang!, Citadelu a Královské rošády. Po hrách a hygieně jsme seznámili vlčáky s celoroční hrou a chvíli zpívali a hráli na ukulele.

Sobota 20. 10. 2018

Ráno jsme měli ke snídani chleba s taveným sýrem. Po snídani jsme chvíli hráli hry uvnitř a pak jsme se vydali na nedaleké hřiště, kde jsme hráli fotbal, ninjy, schovku atp. K obědu jsme letos poprvé neměli špagety. Měli jsme masovou směs se zeleninou a rýží. Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili na výlet do zaniklé obce Benátky. U místního tábořiště jsme si dali buchty od maminek a čaj a vydali se zpět na faru. Po příchodu a pár hrách jsme měli večeři. Chleba s tuňákovou pomazánkou. Po večeři jsme hráli městečko Palermo, chvíli jsme zpívali a pak nás dlouho bavilo kazoo. A teď už spát.

Neděle 21. 10. 2018

Ke snídani dnes byla vánočka s marmeládou. Po snídani jsme se vrhli na úklid. Pak jsme šli ven, zahrát si fotbal, blbnout v lese a udělat společné foto. Společné foto byla zábava, díky kočce. Po hrách jsme měli sekanou s bramborem. Po obědě vedoucí uklízeli, vlčata šli s Harrym na hřiště a pak už domů.

Veškeré foto v naší fotogalerii.

Vít Marek