Rubriky
vlčácká kronika

Tvrz Orenov 9. 11. 2019

Sešli jsme se v 8:30 ráno u Kulturáku v Letohradě, kde už čekal Víťa s Řízkem a připravovali kroje. Chvíli jsme pobíhali venku a pak jsme se šli připravovat dovnitř, do školy. Ve vestibulu jsme se rozdělili do 3 skupin (Kudrnáči, Invalidi, Spalovači). Potom jsme si hráli v tělocvičně a pak byl nástup. Po nástupu jsme začali hrát hru, celkem měla 11 stanovišť. Na stanovištích jsme hráli různé hry jako třeba: prolézání pavučinou z provazů, šroubování matky na čas, poznávání rostlin, stavba domina, atd. Museli jsme také dokázat, že známe zakladatele skautingu, důležité osobnosti a základní skautské vědomosti. Po obědě, ke kterému byl párek v rohlíku, začala druhá část hry, kdy jsme v tělocvičně sbírali lístečky. Naše týmy se nakonec umístili na posledním (7.), třetím a druhém místě. Po posledním nástupu jsme se rozutekli domů.

VM

Veškeré fotografie naleznete zde.